Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

HOLLYWOOD MANİKÜR     

SÜRESİ : 35 - 40 Dakika     Ücreti: 35 TL 

 

ÜSKÜDAR GÜZELLİK MERKEZİ NAIL STANDARD

 

HOLLYWOOD Pedikür Sistemi; 

 

Üsküdar Güzellik Merkezi olarak hizmet veren salonumuzda Sabancı Üniversitesinin geliştirdiği ANTIMIC anti mikrobiyel ajan ile 60 boyunca virüs koruması yapılmış SPA PEDİKÜR koltuklarımızda, Ayak Jakuzinin içerisine JESSICA Ayak banyolama jeli konularak Jakuzi çalıştırılır. Bu arada Tcihobu'nun kahve çeşitleri ya da istediğiniz ikramlar eşliğinde Koltuğunuzun masajını çalıştırarak beklemenizi tavsiye ederiz.

 

Jakuzi işleminden sonra Jessica Nasır Jeli ile nasırlı bölgeler jelatin ile sarılır. Ayak parmaklarınıza JESSICA ittirme jeli damlatılarak, ölü dokular ittirilir. Kalanlar pens ile toplanır. Sonrasında Nasırlı bölgelerden Jelatin çıkarılarak Tek kullanımlık topuk törpüsüyle, topuklarınız törpülenir. 

 

Tırnaklarınız düzeltilir. 

 

Sonrasında Oje işlemine geçilir. Ojenizin daha kalıcı olması ve tırnakla direk temas etmemesi için Jessica Oje Alt Katı (Base Coat) sürülür. Sonra Zehirsiz olan Hamilelerin, Yaşlıların ve Çocukların güvenle kullanacağı JESSICA Oje sürülür. Sonra Ojenin parlaklığını sağlayan JESSICA Top coat sürülür. 

 

Oje kuruduktan sonra, tırnak etlerini iyileştirme özelliği olan Antioksidanlı Nourish Şeytan Tırnağı krem ile nemlendirilir. Bitiş işlemi olarak JESSICA ayak kremiyle masaj şeklinde sürülerek işleminiz bitirilir. 

 

GÜLÜMSEMEYLE KALKILIR...

Merkez: Murat Reis Mh. Gazi CD. Yeni Ocak Sk. N:26/A Üsküdar -İSTANBUL                                             Randevu :   0850 480 00 25

                                                                                                                                                                                                       0545 428 00 25

 

                                        Tüm Hakları NAIL STANDARD markasına aittir. NAIL STANDARD bir NATURES GROUP iştirakidir.