Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

JESSICA ZEN SPA PEDİKÜR  

SÜRESİ : 55 - 60 Dakika     Ücreti: 70 TL

 

ÜSKÜDAR GÜZELLİK MERKEZİ NAIL STANDARD; 

 

Zen Spa Pedikür Sistemi; 

 

Üsküdar Güzellik Merkezi olarak hizmet veren salonumuz, Sabancı Üniversitesinin geliştirdiği ANTIMIC anti mikrobiyel ajan ile 60 boyunca virüs koruması yapılmış SPA PEDİKÜR koltuklarımızda, Ayak Jakuzinin içerisine JESSICA Ayak banyolama jeli konularak Jakuzi çalıştırılır. Bu arada Tcihobu'nun kahve çeşitleri ya da istediğiniz ikramlar eşliğinde Koltuğunuzun masajını çalıştırarak beklemenizi tavsiye ederiz.

 

Jakuzi işleminden sonra Jessica Nasır Jeli ile nasırlı bölgeler jelatin ile sarılır. Ayak parmaklarınıza JESSICA ittirme jeli damlatılarak, ölü dokular ittirilir. Kalanlar pens ile toplanır. Sonrasında Nasırlı bölgelerden Jelatin çıkarılarak Tek kullanımlık topuk törpüsüyle, topuklarınız törpülenir. 

 

Tırnaklarınız düzeltilir. 

 

JESSICA ayak peeling'ni dairesel hareketlerle şeklinde sürülerek, gözenekleriniz açılır. 

 

Sonrasında JESSICA Ayak maskesi sürülür. Ayaklarınız Maske poşetine koyularak, JESSICA Ayak saunasına sokulur. 8 - 10 dakika bekletilir. Süre sonunda ayaklarınız yıkanır.  

 

Jessica Topuk Çatlak Kremi sürülür.

 

Sonrasında Oje işlemine geçilir. Ojenizin daha kalıcı olması ve tırnakla direk temas etmemesi için Jessica Oje Alt Katı (Base Coat) sürülür. Sonra Zehirsiz olan Hamilelerin, Yaşlıların ve Çocukların güvenle kullanacağı JESSICA Oje sürülür. Sonra Ojenin parlaklığını sağlayan JESSICA Top coat sürülür. 

 

Oje kuruduktan sonra, tırnak etlerini iyileştirme özelliği olan Antioksidanlı Nourish Şeytan Tırnağı krem ile nemlendirilir.  JESSICA ayak kremi masaj şeklinde sürülür sonrasında yenileyici ayak spreyi sıkılarak işlem bitirilir. 

 

AYAKLARINIZ ARTIK UÇUŞA HAZIR...

Merkez: Murat Reis Mh. Gazi CD. Yeni Ocak Sk. N:26/A Üsküdar -İSTANBUL                                             Randevu :   0850 480 00 25

                                                                                                                                                                                                       0545 428 00 25

 

                                        Tüm Hakları NAIL STANDARD markasına aittir. NAIL STANDARD bir NATURES GROUP iştirakidir.