Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

HOLLYWOOD MANİKÜR     

SÜRESİ : 25 - 30 Dakika     Ücreti: 25 TL 

 

HOLLYWOOD Manikür Sistemi; HOLLYWOOD'daki mağazamızda JESSICA ALBA'dan, MADONNA'ya kadar uygulanan Manikür sisteminin uygulama ve ürün olarak bire bir uygulamasıdır. 

 

Başka salonlar da yapılan; su ve pens sisteminin ötesinde bir Manikür sistemidir.

İşlem olarak eller Jessica Sanitizerle dezenfekte edildikten sonra Jessica Manikür Jeli damlatılır. Eldivene geçirilen eller su yerine Jessica El Saunalarında  bekletilir. Suyun olmama sebebi bakteri riski ve suyun ölü deriyle birlikte canlı dokuyu da kaldırmasıdır. Sauna da sadece Ölü doku yumuşar. Böylece Manikür yaparken kanama şansı azalır. 

 

Sauna dan çıkan elin  tırnak dipleri portakal ağacı çubuğu ile ittirilir. Kalan ölü dokular pens ile toplanır. Sonrasında Tırnağı mahveden demir törpü yerine Jessica'nın tırnağın yapısına uygun giritlerde (100, 180, 240, 400 nolu törpü çeşitleri) törpülerle tırnak düzeltme işlemi yapılır.  Çünkü demir törpü hassas tırnakların soyulmasına ve uzamamasına sebep olur. 

 

Sonrasında Oje'nin daha kalıcı olması ve tırnakla direk temas etmemesi için Jessica Oje Alt Katı (Base Coat) sürülür. Sonra Zehirsiz olan Hamilelerin, Yaşlıların ve Çocukların güvenle kullanacağı JESSICA Oje sürülür. Sonra Ojenin parlaklığını sağlayan JESSICA Top coat sürülür. 

 

Oje kuruduktan sonra, tırnak etlerini iyileştirme özelliği olan Antioksidanlı Nourish Şeytan Tırnağı krem ile nemlendirilir. Bitiş işlemi olarak 4 farklı koku dan istediğiniz JESSICA El ve Vücut kremi masaj şeklinde sürülerek işleminiz bitirilir. 

 

Güle Güle Kullanın...

 

Merkez: Murat Reis Mh. Gazi CD. Yeni Ocak Sk. N:26/A Üsküdar -İSTANBUL                                             Randevu :   0850 480 00 25

                                                                                                                                                                                                       0545 428 00 25

 

                                        Tüm Hakları NAIL STANDARD markasına aittir. NAIL STANDARD bir NATURES GROUP iştirakidir.