Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

JESSICA ZEN SPA MANİKÜR     

SÜRESİ : 50 - 55 Dakika     Ücreti: 50 TL 

 

JESSICA ZEN SPA MANİKÜR Sistemi ; 

 

İşlem olarak eller Jessica Sanitizerle dezenfekte edildikten sonra Jessica Banyolama Jeli Damlatılarak Eller Nail Barımızda bulunan küvetlerde bekletilir. Küvette beklerken ellerin üzerine Su buharı verilir. 

 

Küvette yetiri kadar bekleyen  el  tırnak diplerine JESSICA Manikür Jeli damlatılarak, portakal ağacı çubuğu ile ittirilir.  Kalan ölü dokular pens ile toplanır. Sonrasında Tırnağı mahveden demir törpü yerine Jessica'nın tırnağın yapısına uygun giritlerde (100, 180, 240, 400 nolu törpü çeşitleri) törpülerle tırnak düzeltme işlemi yapılır.  Çünkü demir törpü hassas tırnakların soyulmasına ve uzamamasına sebep olur. 

 

Sonrasında JESSICA Peeling ile Ele dairesel hareketle gözeneklerin açılması sağlanır. Sonrasında Eller küvette yıkanır. 

Kurulanmış Ellere JESSICA Yaşlanma karşıtı Emulsion Maske yedirilmeden bir tabaka olarak kalacak şekilde dağıtılır. Ellere geçirelen  poşet eldivenlerden sonra JESSICA El Saunasında 10 Dakika bekletilir. 

 

Saunadan sonra Eller küvette yıkanır. Sonrasında Yağsız kremlerle Ellere dairesel hareketlerle masaj yapılır. 

 

Oje işleminden önce Tırnaklardaki yağı almak Sanitizer ile tırnaklar  pamuk vasıtasıyla silinir. Ojenin daha kalıcı olması ve tırnakla direk temas etmemesi için Jessica Oje Alt Katı (Base Coat) sürülür. Sonra Zehirsiz olan Hamilelerin, Yaşlıların ve Çocukların güvenle kullanacağı JESSICA Oje sürülür. Sonra Ojenin parlaklığını sağlayan JESSICA Top coat sürülür.  Oje Kuruduktan sonra Tırnak yatağını iyileştiren ve nemlendiren Şeytan Tırnağı kremi JESSICA Nourish sürülür.  Ve işlem sonlandırılır. 

 

 HOLLYWOOD Yıldızlarının rahatlama ve kendilerini şımartmak için yaptırdıkları ve ellerdeki ölü dokuları girerek, kan dolaşımını açan 4 ile 7 gün nemlilik sağlayan, sürekli kullanımda Ellerin diğer manikür sistemlerine göre genç gözükmesinde etkilidir.

 

KEYFİNİ SÜRÜN...

 

Merkez: Murat Reis Mh. Gazi CD. Yeni Ocak Sk. N:26/A Üsküdar -İSTANBUL                                             Randevu :   0850 480 00 25

                                                                                                                                                                                                       0545 428 00 25

 

                                        Tüm Hakları NAIL STANDARD markasına aittir. NAIL STANDARD bir NATURES GROUP iştirakidir.