Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Nail Standard olarak franchise konseptimiz , cadde, avm ve akademi olarak 3 ayrılmıştır. Cadde konseptleri NAIL STANDARD olarak, AVM konseptleri 15 dakika'da hızlı manikür yapılacak NAIL EXPRESS olarak, Güzellik Salonlarının franchise yönetimini yaptığımız NAIL STANDARD MARKA olarak verilmektedir.

Franchise bedelleri konseptlere göre değişiklik göstermektedir. %100 işletme hakkı verildiği gibi ek bir gelir kaynağı olarak düşünen yatırımcılara özel %49 hisse alarak sadece Cep telefonundan gelir, gider ve kamera kontrolüyle karını alabileceği merkezden idare edilen sistemimizde bulunmaktadır. 

NAIL STANDARD MARKA ise güzellik salonlarının franchise verme rüyalarını gerçekleştirecek bir sistemdir. NAIL STANDARD markasının sonuna franchise vermek isteyen güzellik salonunun ismi getirilerek, personel, ürün ve yönetimin tamamen bizim tarafımızdan yapıldığı bir sistemdir. 

Merkez: Murat Reis Mh. Gazi CD. Yeni Ocak Sk. N:26/A Üsküdar -İSTANBUL                                             Randevu :   0850 480 00 25

                                                                                                                                                                                                       0545 428 00 25

 

                                        Tüm Hakları NAIL STANDARD markasına aittir. NAIL STANDARD bir NATURES GROUP iştirakidir.