Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

Nail Standard, Güzellik salonu franchise sisteminde gerçek NAIL BAR konsenptini Türkiye'ye taşıyarak. Dünyanın ilk Tırnak markasını JESSIA COSMETICS 'in Türkiye Distrübötürü olduğu için işlem uygulama adımları ve ürünleri Hollywood 'daki NAIL CLINIC şubesi ile aynıdır. Tamamen JESSICA NAIL CLINIC 'in eğitim sisteminde personel eğitimleri yapılır. Yani Madonna'dan, Jessica ALBA'ya kadar müdavimi olan Hollywood yıldızlarının aldığı hizmetin aynısı NAIL STANDARD salonlarında yapılır.

 

Güzellik Salonu Franchise Sistemi;

 

İSİM HAKKI İLE NAIL BAR FRANCHISE SİSTEMİ

 %100 Franchise sistemimiz, franchise bedeli olan 01 Nisan 2018'e kadar geçerli  80 metre kareye kadar olmak şartıyla 45.000 TL + KDV İSİM HAKKI, MİMARİ PROJE, PERSONEL EĞİTİMİ, KURULMA AŞAMASI TAKİBİ ve 3 AYLIK İŞLETME DANIŞMANLIK bedeli alınmaktadır.  (01 Nisan 2018 'den sonra 65.000 TL + KDV olacaktır.) Ve sadece NAIL BAR Franchise için geçerlidir. 

. Geri kalan, dükkan kiralama, dükkan dekorasyonu, altyapı, tesisat, kamera, kullanılan adisyon sistemi ve gerekli demirbaş ürünlerinin alımı v.b. tüm işlemler tarafınıza aittir. Tabii bütün adımların firmamız onayı alındıktan sonra gerçekleşmesi şartıyla.

. El ve Tırnak Ürünleri için Jessica Markasının dükkan açılış paketinin  alınması gereklidir. Jessica Dükkan açılış paketinin ücreti 8.500 $ + kdv'dir. İçerisinde 2 metrelik ürün satış standının içerisinde Satış Ojelerine, Topuk Çatlak Kremleri, Şeytan tırnağı kremi, Nasır Jeli, Ayak Spreyi, Peeling'leri, El Kremleri, Ayak Kremleri, Ayak banyolama jelleri, Tırnak Tedavi ürünlerine, Oje kurutucularından, Oje Üst ve Alt katmanlarına, Nasır jellerine, Manikür jellerine kadar Jessica marka bir çok ürünü barındırır. Bunlar Müşteriye satış ürünleridir.  Birde paket içerisinde 3 Adet Jessica El Saunası, 3 Adet Jessica Marka Ayak Saunası, 2 Adet Jessıca UV LED Kalıcı oje cihazı, 2 Adet Kiloluk Jessica Ayak Spa Ürünleri, 3 Şer Takım JESSICA Spa Manikür Ürünleri, 80 adetten 2 takım JESSICA kullanım ojeleri, 36 Renk  Jessica Kalıcı Oje Seti, 24 Renk Phenom Haftalık kalıcı oje seti, 18 Adet Nail Standard Manikür, 18 Adet Nail Standard Pedikür Havlusu, 5 Takım Jessica Törpü Seti, 100 adet orta boy Jessica kağıt poşeti bulunmaktadır. 

. Liste harici geri kalan tüm sarf malzemeleri bizim onay verdiğimiz markalar dahilinde alımı sizin tarafınızdan yapılacaktır.

Ciro üzerinden bir franchise işletim ücreti bedeli 6 ay sonra ciro üzerinden aylık %4 alınmaktadır.

 

YATIRIMCI GÜZELLİK SALONU FRANCHISE SİSTEMİ

 

Güzellik Salonunda ben duramam ama işletecek kimse yok diyorsanız sizin adınıza biz yönetiyoruz.  Yukarıdaki Nail Bar için franchise şartlarını yerine getirmeyi göz önüne alıyorsanız. Sizin yerine merkezi olarak mağazanızı biz denetliyor ve yönetiyoruz. Size kalan sadece Cep telefonu üzerinden bize mycell yazılımıyla anlık ciroyu ve giderleri görüntüleyip karlılığınıza bakmak. Kredi kartı çekimlerde size ait olan hesaba düşerken nakit gelirlerde hesabınıza yatırılır. 

 

Bu sistemde ilk 6 ay sabit yönetim için aylık 1000 $ ücret alınırken sonrasında sabit ücret kalkarak ciro üzerinden franchise bedeli dahil %10 alınır. 

 

 NAIL STANDARD NAIL BAR FRANCHISE SİSTEMİ ANALİZİ

KAR'A GEÇME SÜRESİ : Oturmuş cadde'de 12 ay ile 18 ay

BAŞLANGIÇ PERSONEL SAYISI :  4 KİŞİ

MAKSİMUM PERSONEL SAYISI : 12 KİŞİ

18 AY SONUNDA AYLIK CİRO BEKLENTİSİ : 45.000 ile 55.000 TL

 18 AY SONUNDA AYLIK KARLILIK BEKLENTİSİ :  7000 TL İLE 15.000 TL

 

SALONUMU AÇARKEN BAŞKA NELER OLABİLİR?

 

NAIL STANDARD 'nızı isterseniz HAIR STANDARD olarak kuaför, WELLNESS STANDARD olarak zayıflama sistemleri ekleyebilirsiniz. Tabii bunun uygun yerinizin olması ve ekstra açılım maaliyetleri için bütçeniz olması gereklidir. 

 

Detaylar için : 0552 284 99 66 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Merkez: Murat Reis Mh. Gazi CD. Yeni Ocak Sk. N:26/A Üsküdar -İSTANBUL                                             Randevu :   0850 480 00 25

                                                                                                                                                                                                       0545 428 00 25

 

                                        Tüm Hakları NAIL STANDARD markasına aittir. NAIL STANDARD bir NATURES GROUP iştirakidir.